Hakkımızda

01

1949 yılında sektörünün üretici ilk Türk firması olarak kurulan KIVILCIM, o tarihten beri konveyör bant bağlantı elemanları alanında liderliğini devam ettirmektedir. Markamız, Türkiye’de saygın 500’ün üzerinde müşterisi ve 25’in üzerinde ülkeye ihracatıyla pek çok ülkede bilinen ve tercih edilen bir marka olmakla beraber bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız, bu başarının verdiği gururla, sorumluluğunun bilincinde olarak, her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutan bir anlayışla modern tesislerinde en son teknolojiyi kullanarak üretimine devam etmektedir. Son yıllarda yapılan Ar-Ge yatırımlarıyla ürün çeşitliliği müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli artırılmaktadır. SELFLEX firmamızın tescilli yurt dışı markasıdır.

Ürünlerimiz arasında menteşeli raptiyeler, menteşeli ve zımba telli raptiyeler, tel raptiyeler, plaka raptiyeler, sac bant raptiyeleri, fermuar raptiyeler, spiral raptiyeler, elevatör sac kovalar ve plastik kovalar, koko cıvatalar, oval jackson bant raptiyeleri, elek kancaları, iş güvenliği ayakkabıları için çelik bombe ve bel demiri bulunmaktadır.

KIVILCIM markası, Türk Patent Enstitüsü tarafından 28 Şubat 1957 yılında tescil edilmiştir. Marka ve patent hakları Binmet Metal San. ve Tic. A.Ş. ye aittir.

01

SERTİFİKALAR

01
01
01
01
01
01
01